Newsletter
Informacje o promocjach, ciekawych wydarzeniach związanych z kulturą Francji i frankofonii. Wystarczy wpisac swój adres e-mail powyżej!

Trening skutecznego uczenia

Czy wiecie jak należy się uczyć, żeby się nauczyć? Czy nie zdarzało wam się, przychodzić do domu po kursie i nie wiedzieć jak zabrać sie do nauki? Czy nie zdarzało wam się, że mimo wielu godzin spędzonych nad angielskim, francuskim czy hiszpańskim, okazywało się, że to wszystko na nic?

Dbając o to by nauka w Centrum Voilà była skuteczna i przyjemna, przygotowaliśmy dla nowych słuchaczy dwugodzinne warsztaty z technik uczenia się języków obcych, czyli "Jak się uczyć, żeby się nauczyć". Warsztaty organizowane są w kilku terminach na początku każdego semestru.

Dzięki naszym radom, będziesz wiedział kiedy i jak uczyć sie gramatyki, żeby nie tylko wypełniać luki w ćwiczeniach, ale żeby mówić i pisać poprawnie. Pokażemy jak w łatwy sposób zapamiętać nowe słówka tak, żeby przypominały się kiedy ich potrzebujesz. Podczas zajęć dowiesz się też kiedy oglądać telewizję, a kiedy czytać prasę, oraz czego możesz się przy tym nauczyć. Dzięki zajęciom z technik uczenia się będziesz mógł uczyć się szybciej, skuteczniej a przede wszystkim przyjemniej! Uwaga: Zajęcia prowadzone przez właścicielkę a zarazem metodyka szkoły - Dorotę Biele. Zapraszamy!